Daikin Emura po raz kolejny udowadnia, że inteligentny projekt decyduje o wspaniałym wyglądzie oraz najwyższej efektywności energetycznej. Dzięki zoptymalizowaniu klimatu w pomieszczeniach, architekci, technicy oraz właściciele domów mają pewność, że dostarczoneprzez nas rozwiązanie klimatyzacyjne jest dla nich idealne.

Pompy ciepła powietrze-powietrze uzyskują 80% swej energii wyjściowej ze źródła
odnawialnego: z powietrza z otoczenia, efektywnie przesyłając istniejące ciepło. Wysoką
efektywność energetyczną uzyskuje się dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii
oszczędzających energię, takich jak zaprojektowane od nowa sprężarki typu swing.

NAJWAŻNIEJSZE JEST WZORNICTWO WZORNICTWO JEST WE WSZYSTKIM. ZNAJDUJEMY JE W CHWILI, W KTÓREJ DECYDUJEMY SIĘ NA STWORZENIE ELEGANCKIEJ, GUSTOWNEJ KLIMATYZACJI, KTÓRA WYGLĄDA ZNAKOMICIE. TO TAKŻE WYBÓR INTELIGENTNEJ TECHNOLOGII, KTÓRA JEST W STANIE ZAGWARANTOWAĆ KOMFORT W POMIESZCZENIACH, PRZEZ CAŁY ROK.

 

pag324

ZAPROJEKTOWANY W EUROPIE, DLA EUROPY
Daikin Emura to rezultat prowadzonych badań nad stworzeniem najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych dla europejskich wnętrz. Pierwszy Daikin Emura pojawił się na rynku
w 2010 roku, ten klimatyzator naścienny typu split zdefiniował od nowa pojęcie klimatyzacji
w europejskim stylu. Nową generację klimatyzatorów charakteryzuje jeszcze większa funkcjonalność, dzięki której urządzenia te jeszcze bardziej odpowiadają europejskiej estetyce, standardom technicznym i wymaganiom użytkownika.

CHARAKTERYSTYKA
– Stylowe wykończenie w kolorze srebrnym, antracytowym lub czystej, matowej bieli
– SEER do A+++
– Bardzo niskie poziomy głośności, do 19dB(A)
– Maksymalny komfort w każdej sytuacji
– Szeroki zakres pracy: -10 do 46°C w trybie chłodzenia i -15 do 20°C w trybie grzania
– Możliwość zdalnego sterowania

2-obszarowy czujnik inteligentne oko
2-obszarowy czujnik inteligentne oko steruje komfortem nadwa sposoby. Jeżeli pomieszczenie jest puste przez 20 minut,zmienia nastawę i rozpoczyna oszczędzanie energii. Jak tylko ktoś
wejdzie do pomieszczenia, natychmiast powraca do oryginalnego ustawienia. Czujnik inteligentne oko kieruje także strumień powietrza z dala od osób znajdujących się w pomieszczeniu, abyuniknąć zimnych przeciągów.

maxres242

Przepływ powietrza 3D
Aby zapewnić jednolitą temperaturę w całym pomieszczeniu,system przepływu powietrza 3D Daikin Emura łączy automatyczne rozprowadzanie w kierunku pionowym i poziomym, dzięki
czemu strumień powietrza jest równomiernie rozprowadzany po całym pomieszczeniu i dociera do narożników nawet w dużych pomieszczeniach.

Tryb komfortowy
Działanie bez przeciągów poprawia komfort. Podczas chłodzenia, klapa nawiewu ustawia się poziomo, aby zapobiec nawiewaniu zimnego powietrza bezpośrednio na osoby w pomieszczeniu.
Natomiast podczas grzania skierowana jest pionowo, nawiewając ciepłe powietrze bezpośrednio na podłogę.

Czyste powietrze
Wyrafinowanytytanowo-apatytowy fotokatalityczny filtr powietrza zatrzymuje obecne w powietrzu nawet mikroskopijne cząsteczki kurzu, pochłania zanieczyszczenia biologiczne, takie jak
bakterie i wirusy, a nawet eliminuje zapachy.

Tryb nocny
Szybkie zmiany temperatury w pomieszczeniu, mogą zakłócić spokojny sen. Aby tego uniknąć, Daikin Emura zapobiega nadmiernemu chłodzeniu lub grzaniu w nocy. Jeśli programowany
zegar jest włączony, urządzenie w sposób automatyczny ustawi temperaturę o 0,5°C wyższą w try

ŁATWE STEROWANIE Z KAŻDEGO MIEJSCA
Łatwy w obsłudze sterownik zapewnia pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu z każdego miejsca. Usiądź wygodnie, sprawdź duży wyświetlacz i pozwól działać wbudowanej inteligencji Daikin Emura za pośrednictwem łatwych w obsłudze przycisków.

Dodatkowe urządzenie WLAN typu plug and play (patrz informacje na stronie 10)pozwala ustawić i zaprogramować temperaturę z każdego miejsca, za pomocą systemów Apple lub Android. Możesz zarządzać klimatyzatorem, gdy jesteś poza domem. To optymalne sterowanie klimatem i jednoczesne oszczędzanie energii.

Klimatyzator Daikin Emura 16